Sekite mus

Susisiekti su mumis

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Šilumos siurbliai oras-oras

SanMark - modernūs ir efektyvūs šildymo sprendimai jūsų būstui.

Jei Jūs ieškote taupios ir patikimos šildymo sistemos savo būstui, tai SanMark gali būti Jūsų geriausias pasirinkimas. Šilumos siurbliai, kuriuos siūlo SanMark, yra ne tik modernūs ir estetiški, bet ir yra puikus būdas taupyti savo pinigus.

Kaip pasirinkti tinkamą šilumos siurblį savo namams?

Šilumos siurblis gali būti didelė investicija, todėl svarbu išsirinkti tinkamą modelį, kuris atitiks Jūsų namų poreikius.
Štai 5 patarimai, kurie padės Jums pasirinkti tinkamą šilumos siurblį:

1

Apibrėžkite savo poreikius:

Prieš renkantis šilumos siurblį, turite nuspręsti, kiek Jums reikia šilumos ir karšto vandens, kiek gyvens žmonių.

2

Namų plotas

Šilumos siurblių galingumas skiriasi, todėl svarbu pasirinkti tokią įrangą, kuri tinka Jūsų namams. Dideliems namams reikalingas didesnis galingumas, o mažiems – mažesnis.

3

Išsiaiškinkite, kokio tipo šilumos siurblio reikia

Oras-oras, oras-vanduo  – kiekvienas šilumos siurbio tipas turi savo privalumų ir trūkumų. Oras-oras siurbliai yra pigiausi, tačiau tinka tik nedidelėms patalpoms. Oras-vanduo siurbliai yra brangesni, bet gali naudoti tiek šilumai, tiek karštam vandeniui gaminti. 

4

Atkreipkite dėmesį į efektyvumą

Norite, kad Jūsų šilumos siurblys būtų efektyvus ir taupytų energiją. Efektyvumo lygis rodo, kiek energijos yra sunaudota šilumos gamybai. Pasirinkite šilumos siurblio modelį, kuris turi aukštesnį efektyvumo lygį.

5

Pasikonsultuokite su  SanMark specialistais

padėsime Jums pasirinkti tinkamą šilumos siurblį, paskaičiuoti kainas ir atsakyti į bet kokius klausimus, susijusius su šilumos siurbliais.

Susisiekite su mumis

Rekvizitai

UAB Sanmark
Šeškinės g. 30 
Įmonės kodas 302830446
PVM mokėtojo kodas LT100008084215
AB Swedbank 
A/s. LT307300010156435005

Tel. numeris

El.paštas

Teikiame  kompleksinius saulės elektrinių projektų sprendimus, įskaitant projektavimą, statybą, įrengimą, testavimą ir priežiūrą.